Laserowy Paintball

Laserowy Paintball (Laser Tag) – nazywamy często laserowym paintballem, ponieważ jest to najnowocześniejsza symulacja pola walki,  która pozwala przenieść grę komputerową do realnego świata.  Gra Laser Tag jest całkowicie bardzo bezpieczna, ponieważ w przeciwieństwie do standardowego paintballa, nie używa się bolesnych i brudzących kulek z farbą, zapomnieć można także o ciężkich kaskach.

Podczas gry każdy z graczy ma na głowie opaskę z czujnikami, która jest podłączona do karabinka.  W momencie celnego strzału przez przeciwnika w opaskę, karabinek automatycznie się wyłącza, co uniemożliwia dalszą grę, jednocześnie wykluczając oszustwo. Dodatkowo sprzęt wyposażony jest w elektroniczne kolimatory,  co przekłada się na jeszcze wyższą celność oraz urealnia grę. 

Ze względu na brak fizycznego zagrożenia, jakie niesie ze sobą strzelanie kulkami,  grę z użyciem sprzętu LT można prowadzić w dowolnym miejscu.  Podczas rozgrywki na polu obecni są dwaj sędziowie gry, którzy pilnują ,aby wszystkie zasady i reguły były przestrzegane przez graczy.  Dodatkowo oferujemy zestaw nadmuchiwanych przeszkód, więc bez problem u można organizować taką grę na hali,  małym boisku piłkarskim lub po prostu na otwartym terenie. Gra LT uczy logicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji,  taktyki, a także integruje i rozwija.

Na czym polega gra?

Preferowany sposób gry to: uformowanie dwóch kilkuosobowych drużyn, które grają na czas.  System, w który wyposażony jest sprzęt gwarantuje pełną czytelność zdarzeń: rejestrowane są wszystkie trafienia,  doładowania życia i amunicji oraz ataki na bazy przeciwnika po to, aby po grze wyłonić zwycięską drużynę oraz najbardziej aktywnego gracza.

W trakcie gry są prowadzone statystki komputerowe, które pozwalają ocenić takie szczegóły jak na przykład procent celności gracza!  Mamy przewidziane kilkadziesiąt scenariuszów gry, np. team thedmaeach, solo „każdy na każdego”, polowanie na szefa, atak na cel,  zdobywanie flagi, odbijanie zakładnika, itd. Grę możemy zorganizować w parku, lesie, stadionie oraz sali sportowej.