o nas

kim jesteśmy?

Jako firma specjalizujemy się w urządzaniu zabaw plenerowych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Naszym celem jest zbliżanie ludzi, dostarczanie im rozrywki i pomaganie im w rozwoju. Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszego sprzętu, nad którym zawsze czuwa opiekun. Nasze gry są dostosowane do indywidualnych potrzeb, miejsca i możliwości klienta. Nasze gry były rozgrywane w wielu miejscach, od hal sportowych i boisk sportowych na świeżym powietrzu, przez rozległe parki i gęste lasy, po kameralne podwórka. Nasz elastyczny sprzęt sprawia, że ​​z łatwością dostosujemy się do każdych warunków pogodowych. Jeśli szukasz nowatorskiej rozrywki, lubimy wyzwania i czekamy na Twoje zapytania.

nasza misja

Nasze atrakcyjne rozwiązania sprawią, że zawsze będziesz miał powód do uśmiechu!

Każdego dnia staramy się nasze usługi słuchając tego co mówią do nas i o nas nasi klienci. Naszym cel jest prosty – chcemy zapewnić klientom niezapomniane doświadczenia, które będą pamiętać na całe życie.

Oferowane przez nas usługi są w pełni spersonalizowane i dostosowane do potrzeb każdego klienta. Zespół profesjonalistów zawsze dąży do spełnienia oczekiwań klientów, a ich zaangażowanie i pasja do organizacji przyczyniają się do powodzenia biznesu.

historia

pomysł i misja

„..najpierw rzucam zajawkę słowną, czekam na wiadomość zwrotną, która zawsze w 100% jest pozytywna!”
Łukasz kazimierczak
właściciel

Tak powstają nasze atrakcje, które sprawdzają się zawsze. Jest duże zainteresowanie, dlatego że nasza firma organizuje każdą z atrakcji w miejscu, które jest dobre dla Klienta. Dzięki temu uwalniamy od organizacji środków transportu, opiekunów, przejazdów dużych grup itp. To my przyjeżdżamy do Was z naszymi zabawami!

Firma powstała na wieczorze kawalerskim, gdzie grupa przyjaciół zebrała się, aby świętować nadchodzący ślub jednego z nich. Podczas imprezy główną atrakcją był właśnie laserowy paintball, wtedy pojawił się pomysł na nowatorską firmę. Rozmowy i dyskusje przyniosły owoc i wkrótce powstał plan działania.

Pomysł polegał na stworzeniu firmy zajmującej się organizacją imprez kawalerskich i panieńskich. Zdając sobie sprawę z tego, że wiele osób szuka pomocy w planowaniu i organizowaniu takich wydarzeń, postanowili wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w organizowaniu wieczorów kawalerskich i panieńskich, aby stworzyć firmę oferującą kompleksowe usługi.

wspólpraca

nasi klienci