Co jeśli paintball już się nam znudził i poszukujemy nowej zabawy, ale również opartej na zespołowej rywalizacji? Oto propozycja – gra zespołowa Archer Tag, znana również jako Łucznictwo Bojowe! Ta fascynująca rozgrywka zapewni naszym podopiecznym niezapomnianą zabawę pełną pozytywnych niespodzianek.

Archery tag – co to jest?

Archery Lag zwany jest też paintballem łuczniczym. Jest to rodzaj rozgrywki, w której wykorzystuje się łuki i strzały zakończone pianką. Gra przypomina klasyczny paintball, czyli biorą w niej udział dwie przeciwstawne rywalizujące ze sobą drużyny.

Ciekawym urozmaiceniem zabawy jest to, że dysponujemy bronią, jaką jest łuk i strzały! Spokojnie, są to w pełnej bezpieczne, przystosowane specjalnie do tej gry sprzęty. Promienie strzał wykorzystywane w grze są wykonane z wytrzymałego i elastycznego włókna węglowego, a groty z gęstej pianki. Uczestnicy zostają zaopatrzeni w specjalne ochraniacze. Dzięki temu, podczas zabawy nie ma absolutnie żadnego ryzyka urazu czy zranienia.Ciekawym urozmaiceniem zabawy jest to, że dysponujemy bronią, jaką jest łuk i strzały! Spokojnie, są to w pełnej bezpieczne, przystosowane specjalnie do tej gry sprzęty. Promienie strzał wykorzystywane w grze są wykonane z wytrzymałego i elastycznego włókna węglowego, a groty z gęstej pianki. Uczestnicy zostają zaopatrzeni w specjalne ochraniacze. Dzięki temu, podczas zabawy nie ma absolutnie żadnego ryzyka urazu czy zranienia.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: CZYM JEST LASER TAG? – LASEROWY PAINTBALL

Gra plenerowa Archery tag – na czym polega?

Archery Tag to alternatywa dla popularnych atrakcji, takich jak paintball czy laser Tag. Gra polega na strzelaniu do siebie nawzajem z łuków, używając specjalnych strzałek z piankowym grotem. Pole gry zostaje specjalnie przygotowane – ustawione zostają na nim przeszkody, które urozmaicają rozgrywkę. Gracze dzielą się na dwie drużyny po 5-6 osób i strzelają do siebie nawzajem strzałkami. Na początku gry jest kilka strzałek w środku areny. Jak tylko zabrzmi sygnał, wszyscy zawodnicy pędzą, żeby je zebrać, a potem zaczynają się strzelaniny na całym boisku.

Archery tag – kreatywna rozgrywka dla każdego

Archery Tag to ekscytująca i angażująca gra, która zapewnia wiele emocji. Gra wymaga taktycznego myślenia, pobudza kreatywność i zapewnia dawkę ruchu fizycznego. Archery Tag może być zorganizowany praktycznie wszędzie – w lesie, na sali sportowej, boisku czy w parku. Organizatorzy gry zapewniają specjalnie przygotowane miejsce do rozgrywki, dostarczają sprzęt i sędziego, który dodaje dodatkową dynamikę do zabawy, tworząc różnorodne scenariusze.

Co ważne, nie musimy mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia w łucznictwie, aby zagrać w Archery Tag. To świetna zabawa dla wszystkich, bez względu na wiek! W grze mogą wziąć udział dzieci już od 8 roku życia.

Podobne wpisy