Dzieci są coraz bardziej wymagające i nie tak łatwo zadowolić ich byle zabawą. Co, jeśli chcemy dostarczyć im niezapomnianej rozrywki w pełnej emocjonujących wyzwań? Ciekawą propozycją jest gra zespołowa Laser tag, która może zaangażować naszych podopiecznych w kreatywną rywalizację.

Na czym czym polega gra Laser Tag?

Laser tag to nowoczesna gra określana jako odpowiednik paintballa. Laser tag także polega na rywalizacji między graczami, jednak w odróżnieniu od paintballa nie ma fizycznej amunicji, jaką są kulki. Zamiast tego, gracze używają kodowanych sygnałów świetlnych. Punkty w grze są zdobywane poprzez trafienie innego gracza za pomocą urządzenia z diodami LED w podczerwieni. Każdy z graczy posiada specjalny nadajnik umieszczony w opasce na głowę. Oprócz tego każdy gracz jest wyposażony w karabinek oraz specjalną opaskę na głowie. Dzięki temu uczestnik może się poczuć jakby był wewnątrz gry komputerowej!

  • możliwość grania z większą liczbą osób
  • pobudza myślenie strategiczne graczy
  • angażuje najmłodszych do aktywności fizycznej
  • gra zapewnia maksymalną zabawę i dawkę adrenaliny
  • interaktywne areny z przeszkodami, kryjówkami i efektami specjalnymi
  • brak limitu amunicji, zastąpiony wiązką podczerwoną
  • dostępność dla różnych grup wiekowych: dostosowane do dzieci i dorosłych.

Gdzie można grać w laser tag?

Jeśli chcemy zorganizować rozgrywkę na profesjonalnym poziomie, gdzie bezpieczeństwo jest priorytetem, warto zwrócić się do doświadczonych organizatorów LaserTag, takich jak zespół Centrum Rozrywki Speed Shot. Gra może być zorganizowana na sali sportowej, boisku czy w parku. Wystarczy odpowiednia przestrzeń do gry!

Laser tag – jak się ubrać, by grać swobodnie?

Gra nie wymaga specjalnego ubioru. Jednak zawsze warto pamiętać o kilku wskazówkach, aby cieszyć się rozgrywką w pełni. Przede wszystkim ważne jest wygodne obuwie z płaską podeszwą, które zapewni nam swobodę ruchów podczas biegania i unikania trafień.

Ze względu na zainstalowane na arenie światła UV, warto rozważyć wybór ciemniejszych ubrań. Jasne kolory mogą sprawić, że będziemy bardziej widoczni dla przeciwników, stając się łatwiejszym celem. W ciemniejszych ciuchach łatwiej się ukryć i zaskoczyć przeciwnika, co doda naszej grze dodatkowego elementu strategii i przygody. Pamiętajmy jednak, że najważniejsze jest komfort i dobra zabawa, dlatego nie musimy przejmować się modą podczas gry w Laser Tag. Ważne jest, żeby czuć się swobodnie i dobrze poruszać po arenie, a reszta to już czysta przyjemność z rozgrywki!

Czy zabawa Laser Tag jest bezpieczna?

Czy zabawa w Laser Tag jest bezpieczna? Nic dziwnego, że to pytanie jest tak istotne, zwłaszcza dla rodziców. Jednak warto zaznaczyć, że Laser Tag nie jest bolesny i nie powoduje siniaków, co stanowi różnicę w porównaniu do tradycyjnego paintballa. Ryzyko kontuzji i innych urazów jest stosunkowo niewielkie. Można śmiało stwierdzić, że Laser Tag to w pełni bezpieczna forma rozrywki, która dostarcza dużo radości i emocji.

Podobne wpisy