Czy letnie, upalne dni muszą oznaczać brak ochoty na aktywność fizyczną? Nie musimy się ograniczać do plażowania i pływania! Ciekawą rozrywką idealną na lato będzie zorganizowana bitwa woda, która angażuje do emocjonującej rozgrywki młodszych, jak i starszych uczestników. Przygotujcie się na emocjonującą dawkę akcji i ochłody, która odmieni wasze letnie dni!

Na Czym polega gra w Bitwę wodną?

Bitwa wodna to gra zespołowa, idealna na lato i cieplejsze dni. Rozgrywka ma formę meczu, w którym bierze udział jednocześnie 8 osób. Zabawa polega na strzelaniu wodnymi strumieniami w kierunku przeciwników, a zwycięstwo zależy od zręczności i celności. Bez obaw, wszystko z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa! Gracze zaopatrzeni są w okulary ochronne.

W bitwie wodnej mogą wziąć udział dzieci od 6 roku życia, ale z powodzeniem wezmą w niej udział także starsze dzieci i młodzież. Taka zabawa trwa 20 minut i z pewnością będzie zapamiętana na długo.

Elektroniczne miotacze wodne – czym są?

W czasie trwania bitwy wodnej uczestnicy strzelają do siebie wzajemnie ze specjalnych, elektronicznych miotaczy wodnych. To innowacyjna zabawka, która w odróżnieniu od zwykłego pistoletu na wodę jest automatyczna. Taki miotacz wodny jest w pełni bezpieczny i przystosowany do użytku przez dzieci.  

Zasięg strzału pistoletu to aż 12 metrów, a na jednym ładowaniu zbiornika możemy wystrzelić do 160 razy! Elektroniczny pistolet na wodę posiada nie tylko imponujący zasięg, ale także trwałą i wodoodporną konstrukcję. Gruby gumowy pierścień oraz wodoodporna pokrywa sprawiają, że pistolet jest odporny na wodę, umożliwiając długotrwałą zabawę. Pamiętajmy, że bateria miotacza jest ładowana na akumulator, dlatego miejsce rozgrywki musi mieć dostęp do prądu i oczywiście wody.

Bitwa wodna – przygoda, rywalizacja i ochłoda w jednym

Zorganizowana bitwa wodna to przepis na świetną letnią zabawę dla naszych podopiecznych. Dzieci chętnie puszczają wodzę fantazji, wyobrażając sobie, że biorą udział w prawdziwej, emocjonującej rywalizacji. Zaangażowanie w grę zapewnia dawkę pozytywnych emocji i zdrowej aktywności fizycznej.

Bitwa wodna może być zorganizowana w praktycznie każdym miejscu na świeżym powietrzu. Zabawę uatrakcyjniają dmuchane przeszkody, za którymi uczestnicy mogą się chować i uciekać. Bez względu na wiek, ta ekscytująca rozrywka to idealny przepis na aktywną integrację dla całej rodziny!

Podobne wpisy