Letnie zabawy nie muszą ograniczać się do plażowania. Jeśli chcemy zapewnić dziecku niecodzienną przygodę, idealnym pomysłem na spędzenie czasu będzie gra na kulach wodnych Waterball! To propozycja na aktywne i kreatywne spędzenie czasu w mniejszym, jak i większym gronie.

Waterball – jak wygląda zabawa w dmuchanych kulach?

Waterball to rodzaj atrakcji, która polega na dosłownym chodzeniu po wodzie w dmuchanej kuli. To alternatywa dla zorbingu, w której mogą wziąć udział dzieci! Podczas zabawy uczestnicy wchodzą do dmuchanej kuli, w której poruszają się po specjalnym basenie z wodą. Bez obaw, basen jest specjalnie do tego dostosowany i w pełni bezpieczny! Atrakcja jest dostępna dla dzieci od 7 roku życia, jednak młodzież i dorośli także mogą cieszyć się tą niesamowitą rozrywką! To świetny sposób na integrację, rodzinne zabawy czy odmienny sposób spędzania czasu z przyjaciółmi.

Czym są kule wodne Waterball?

Kula wodna jest wytworzona z PVC o przyjaznych dla środowiska właściwościach. To gwarantuje, że materiał jest zarówno ekologiczny, jak i korzystny dla zdrowia. Dzięki temu poruszanie się w kuli jest bezpieczne, a przewroty i upadki są amortyzowane. Kule posiadają wbudowany system wentylacji, który zapewnia swobodne oddychanie przez wiele minut. Zabawa w kulach Waterball to przepis na świetną zabawę, która daje możliwość integracji na świeżym powietrzu i aktywnego spędzania czasu.

Zabawa w kulach wodnych – zorganizowana rozrywka dla całej rodziny

Zabawa w kulach wodne WaterBall to niecodzienna przygoda na wodzie, w którą dzieci chętnie się angażują. Organizatorzy zabawy dbają o komfort i bezpieczeństwo w czasie jej trwania. Gra może być zorganizowana w parku, boisku, placu lub innym terenie zielonym. Podczas 5-godzinnej zabawy mogą jednocześnie obsłużyć nawet 100 osób! Dzięki temu jest to świetny sposób na integrację dużych grup osób.

Zorganizowana gra w kulach Waterball zapewnia:

  • profesjonalną obsługę
  • pomoc w dostosowaniu miejsca do zabawy
  • bezpieczne zamknięcie kul
  • dojazd w każde możliwe miejsce
  • świetną zabawę dla całej rodziny!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *