nasze

atrakcje

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz spędzić wolny czas w sposób aktywny i pełen emocji, zapraszamy do Centrum Rozrywki Speed Shot. Oferujemy wiele atrakcji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.

ATRAKCJE DLA DZIECI biłgoraj

Chcesz poczuć adrenalinę i spędzić czas w ciekawy sposób? Skontaktuj się z nami!

Nasza oferta obejmuje dojazd na miejsce wydarzenia, obsługę sprzętu, sędziego zabawy, dostosowanie terenu do zabawy, dmuchane przeszkody (jeśli są potrzebne).
Każda nasza zabawa trwa 5 godzin

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, maszynami, które gwarantują świetną zabawę, niesamowite emocje oraz spełnienie marzeń niejednego dziecka, a nawet dorosłego o wzięciu udziału w prawdziwych rozgrywkach!

Każda nasza rozgrywka trwa 5 godzin, niezależnie od atrakcji jaką Państwo wybiorą. W zależności od ilości chętnych dzielimy ich na grupy oraz ustalamy warunki zabawy.

zabawy czas start!

poznaj szczegóły atrakcji

WYŚCIGI AUT ZDALNIE STEROWANYCH

Nowoczesna technologia i brak negatywnego wpływu na środowisko pozwala nam zorganizować rajd praktycznie w każdym miejscu:

 • klasa szkolna,
 • hala sportowa,
 • boisko,
 • plac,
 • park,
 • inne dowolne miejsce.

Poszukiwanie skarbów wykrywaczami metali

Dysponujemy nowoczesnymi amerykańskimi wykrywaczami metali, które moga obsługiwać dzieci jak i dorośli.

Na czym polega zabawa:

 • Turniej trwa minimum 5h
 • Jednocześnie w poszukiwaniu skarbów biorą udział 4 osoby
 • Wygrywa osoba, która znajdzie w jak najkrótszym czasie jak najwięcej ukrytych przedmiotów najwyżej punktowanych.

Bitwy wodne

Elektroniczne miotacze wodne to atrakcja dla dzieci jak i dorosłych na upalne, letnie dni. Rywalizacja połączona z mokrą zabawą to atrakcja, która spodoba się każdemu.

 • Pamiętaj, aby podczas naszych bitew wodnych zapewnić nam dostęp do prądu i wody,
 • Zabawa przeznaczona jest dla dzieci od 6 lat,
 • Podczas każdorazowego meczu (20min) bierze udział jednocześnie 8 osób.

Zapytaj o ofertę:

Zapraszamy do Centrum Rozrywki Speed Shot, gdzie zapewniamy atrakcje dla dzieci, które gwarantują aktywny i pełen emocji czas wolny. Nasze liczne atrakcje są doskonale dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających gości. Dla każdej atrakcji dla dzieci oferujemy 5 godzin nieustającej zabawy. Posiadamy nowoczesne urządzenia oraz maszyny, które zapewniają nie tylko świetną zabawę, ale również niesamowite emocje i spełnienie marzeń. Nawet dorośli otrzymają szansę wzięcia udziału w prawdziwych rozgrywkach! Nie ważne jaką atrakcję wybierzecie, czas trwania rozgrywki wynosi 5 godzin. W zależności od liczby chętnych, grupujemy ich oraz ustalamy warunki zabawy. Nasza oferta obejmuje również dojazd na miejsce wydarzenia, obsługę sprzętu oraz sędziego zabawy. Dzięki temu możecie skupić się na samym wspaniałym doświadczeniu, bez martwienia się o organizacyjne aspekty. Zapraszamy do Centrum Rozrywki Speed Shot i zapewniamy, że wasze dzieci będą miały niezapomniane przeżycia. Dbamy o to, by każdy moment spędzony u nas był pełen radości i fascynacji. Skontaktuj się z nami już dziś, by zarezerwować termin i zapewnić swoim dzieciom fantastyczną rozrywkę! Zapraszamy wszystkie dzieci, które szukają aktywnego i emocjonującego sposobu na spędzenie wolnego czasu, do Centrum Rozrywki Speed Shot. Nasze atrakcje zostały stworzone tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających gości. Oferujemy wiele różnorodnych atrakcji, które będą dostępne przez całe 5 godzin zabawy. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i maszynami, które gwarantują świetną zabawę, niesamowite emocje oraz spełnienie marzeń niejednego dziecka. Mamy również atrakcje dla dorosłych, którzy chcieliby wziąć udział w prawdziwych rozgrywkach. Każda rozgrywka trwa 5 godzin, niezależnie od wybranej atrakcji. Jeśli będzie dużo chętnych, podzielimy ich na grupy, aby zapewnić komfortową zabawę dla wszystkich. Oferujemy pełną obsługę sprzętu oraz sędziów zabawy, którzy sprawią, że każde dziecko będzie miało najlepsze doświadczenie. Dodatkowo, nasza oferta obejmuje również dojazd na miejsce wydarzenia. Chcemy zapewnić wygodę naszych klientów, dlatego oferujemy tę dodatkową usługę. Serdecznie zapraszamy do Centrum Rozrywki Speed Shot. Gwarantujemy pełne emocji i niezapomniane chwile dla wszystkich dzieci. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować swoje miejsce!

atrakcje dla dzieci biłgoraj


atrakcje dla dzieci biłgoraj


atrakcje dla dzieci biłgoraj


atrakcje dla dzieci biłgoraj